Rezervasyonlarınız İçin ;
+90 312 498 21 21
+90 555 800 92 61
DutchEnglishRussianTurkish

Kır Düğünü Organizasyonu

Anasayfa » Kır Düğünü Organizasyonu

Ankara’nın ve gölün en güzel yerinde bulunan Bizim Çatı Otel Restoran, özel günlerinizde mutluluğunuzu ve heyecanınızı paylaşmak, hafızalardan silinmeyecek, unutulmaz bir gün yaşamanız için; düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü vb. etkinlikleriniz yanı sıra toplu yemekler, şirket piknikleri ve yemekleri gibi faaliyetleriniz için mekân ( havuz başı, kır alanı, kapalı salon, iskele ) ve hizmet türü olarak birçok seçenekle sizlerin hizmetindedir.Ayrıca evlenme teklifi, yıl dönümü, doğum günü vb. etkinlikler için kişiye özel hizmetiyle, sizlerin hizmetindeyiz.

ORGANIZATIONS


Hotel is serving organizations like wedding ceremonies, circumcision ceremonies and business meetings in a unique beauty of nature and sharing your happiness. Also offering a group organization like business coctails and ceremonies in different areas and atmospheres (pool side, picnic area, covered restaurant).

Bizim Çatı Otel Restoran; göle sıfır, her mevsim farklı güzelliklerin yaşandığı, çim alan üzerine meyve ve diğer ağaçlarla yeşillendirilmiş, yaklaşık bin kişilik kendin pişir kendin ye tarzında hizmet veren barbekü alanı yanı sıra açık ve kapalı restoranları farklı mekânlarda (havuz başı ve kır alanı restoran) yemek, kokteyl, düğün, sünnet düğünü vb. organizasyonlar için emsalsiz fiziki koşulları ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Ayrıca tamamı göl manzaralı odalarımızda konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Açık hava spor tesislerinde mini çim sahada futbol, basketbol, voleybol ve tenis gibi aktiviteleri gerçekleştirmenin yanı sıra su sporları, olta balıkçılığı vb. hobiler için kullanılabilecek iskelesi de bulunmaktadır.

Tüm ekipmanlarının yanı sıra sinema düzeninde 85 kişi kapasitesiyle toplantı, kurs, seminer, konferans, workshop vb. çalışmalarınız için konferans salonu, çocuklarınızın da hoş vakit geçirebilmesi için hazırlanmış çocuk bahçesi ve çocuk oyun odası ve mini hayvanat bahçesi ile etik ve ilkeli hizmet anlayışıyla Bizim Çatı Otel Restoran hizmetinizdedir.