Rezervasyonlarınız İçin ;
+90 312 498 21 21
+90 555 800 92 61
DutchEnglishRussianTurkish

Şirket Organizasyonları

Anasayfa » Şirket Organizasyonları

Bizim Çatı Otel Restoran; göle sıfır, her mevsim farklı güzelliklerin yaşandığı, çim alan üzerine meyve ve diğer ağaçlarla yeşillendirilmiş, yaklaşık bin kişilik kendin pişir kendin ye tarzında hizmet veren barbekü alanı yanı sıra açık ve kapalı restoranları farklı mekânlarda (havuz başı ve kır alanı restoran) yemek, kokteyl, düğün, sünnet düğünü vb. organizasyonlar için emsalsiz fiziki koşulları ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.

Ayrıca tamamı göl manzaralı odalarımızda konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Açık hava spor tesislerinde mini çim sahada futbol, basketbol, voleybol ve tenis gibi aktiviteleri gerçekleştirmenin yanı sıra su sporları, olta balıkçılığı vb. hobiler için kullanılabilecek iskelesi de bulunmaktadır.

Tüm ekipmanlarının yanı sıra sinema düzeninde 85 kişi kapasitesiyle toplantı, kurs, seminer, konferans, workshop vb. çalışmalarınız için konferans salonu, çocuklarınızın da hoş vakit geçirebilmesi için hazırlanmış çocuk bahçesi ve çocuk oyun odası ve mini hayvanat bahçesi ile etik ve ilkeli hizmet anlayışıyla Bizim Çatı Otel Restoran hizmetinizdedir.